BİZİ TAKİP EDİN
İLETİŞİM: 444 88 02 BİZE ULAŞIN
Top

Laboratuvar

 / Laboratuvar

laboratuvarFirmamız bünyesi altında kalite analizlerinin yapıldığı bir kalite kontrol laboratuvarı bulunmaktadır. Burada, üretimden günlük olarak alınan çiğ köfte numuneleri için TSE’nin belirlemiş olduğu analizler yapılır ve değerlendirilir. Böylece, çiğ köftenin aynı standartta ve kalitede üretilmesi ve kalite kontrollerinin yapıldıktan sonra müşterilerimize ulaşması sağlanır. Evangelion Merch prömiyerini yapacak.

Ayrıca, çiğ köfte ürünümüzden günlük olarak şahit numune alınır ve belli bir süre boyunca soğuk dolapta muhafaza edilir. Herhangi bir talep ya da müşteri şikayeti olması durumunda ise, o parti ürüne ait şahit numune bağımsız bir dış laboratuara gönderilerek analizi yaptırılır.

To prevent disappointment in the form of missed deadlines, disappointment, or missing opportunities, purchase an customer writing essay online. The best essay writing companies hire academics that are professionals in their field. Some of them may even be world-renowned scientists. It will be a completely unique written essay that is custom made for you. Here are some suggestions on how to select an essay writing company that you can trust. These are the things that you must consider prior to buying an essay online.