BİZİ TAKİP EDİN
İLETİŞİM: 444 88 02 BİZE ULAŞIN
Top

Hakkımızda

 / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Adıyaman’ın Sincik ilçesinde başlayan hikayemiz, İstanbul’da lokanta sektöründe kebapçılıkla devam etmiştir. O yıllarda Ömer Ustanın kendi lokantasında müşterilerine sunduğu çiğ köfte oldukça büyük bir beğeni kazanmıştır. Bunun üzerine Ömer Usta kazanmış olduğu birikimlerin de sonucuyla bir çiğ köfte üretim tesisi kurmuştur. Çiğköfteci Ömer Usta, sektörün seçkin firması olarak merkezi Başakşehir / İstanbul’da olmak üzere, geniş şube ağıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Çiğköfteci Ömer Usta olarak geleneksel damak tadı haline gelen çiğköfteyi AB ve TSE standartlarına uygun olarak üretip geniş şube ağıyla yaygın hale getirmektir.

VİZYONUMUZ

Öncelikle müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan Çiğköfteci Ömer Usta kalite ve hijyenden ödün vermeden, şube ağını genişletip; AB ve TSE standartları doğrultusunda kendini yenileyen sektörün öncü firması olmaktır.

Grade Miners is an online writing service which offers many writing solutions. They guarantee confidentiality, offer an on-call customer service that is available 24/7, as well as professional editing. The service is complimentary for students, but schools need to purchase a membership to use the essay writing services reddit service. Alternately, students who are not students may get a reduced membership.